Meer over Kerkenraad

Kerkenraad

De kerkenraad bestaat uit een predikant, pastoraal werker,  acht ouderlingen en zeven diakenen. 

Mocht u of jij behoefte hebben aan een pastoraal gesprek of vermoedt u dat een ander gemeentelid deze zorg nodig heeft, schroom dan niet, maar neem contact op met de predikant of de kerkenraad.

Predikant

 
Dominee Ds. J.R. van Vugt

Dominee J.R. van Vugt

Functie: Dominee
Telefoon: 0113-269226
Email: dominee@hhgkruiningen.nl

Pastoraal werk

 
Victor van der Meer

Victor van der Meer

Functie: Pastoraal werker
Telefoon: 06-28176196
Email: pastoraalmedewerker@hhgkruiningen.nl

Ouderlingen

 
Ouderling E. Verhelst

Ouderling E. Verhelst

Functie: Scriba
Telefoon: 06-23355274
Email: scriba@hhgkruiningen.nl

 
Ouderling W.L. Hirdes

Ouderling W.L. Hirdes

Telefoon: 0113-313188
Email: wlhirdes@hotmail.com

 
Ouderling J.L. Pieper

Ouderling J.L. Pieper

Telefoon: 0113-501528
Email: jlpieper@kliksafe.nl

 
 
Ouderling J.A. van Damme

Ouderling J.A. van Damme

Telefoon: 06-53154620
Email: javdamme@gmail.com

 
 
Ouderling W. Jansen

Ouderling W. Jansen

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 06-38587087
Email: jeugdouderling@hhgkruiningen.nl

 
 
Ouderling J. van Pagee

Ouderling J. van Pagee

Telefoon: 06-18700607
Email: johnvanpagee@kpnmail.nl

 
Ouderling M.Versprille

Ouderling M. Versprille

Telefoon: 06-40244601
Email: MVersprille@HHGKruiningen.nl

 
Ouderling J.L. Niewenhuijse

Ouderling J.L. Niewenhuijse

Telefoon: 0113-316374
Email: jaapniewenhuijse@gmail.com

 

Diakenen

 
Diaken M. Jacobusse

Diaken M. Jacobusse

Functie: Voorzitter Diaconie
Telefoon: 0113-311409
Email: rienjacobusse@gmail.com

 
 
Diaken F.M.J. Voshol

Diaken F.M.J. Voshol

Functie: Penningmeester Diaconie
Telefoon: 0113-501627
Email: fmjvoshol@kpnmail.nl

 
 
Diaken G.J. Meijer

Diaken G.J. Meijer

Functie: Secretaris Diaconie

Telefoon: 06-13334929
Email: g.j.meijer@hhgkruiningen.nl
Email: diaconie@hhgkruiningen.nl

 
 
Diaken F.W. Baaijens

Diaken F.W. Baaijens

Telefoon: 0113-603966
Email: f.w.baaijens@hhgkruiningen.nl
Email: mededelingen@hhgkruiningen.nl

 
 
Diaken M.P. Zandee

Diaken M.P. Zandee

Telefoon: 06-51645461
Email: m.p.zandee@hhgkruiningen.nl

 
Diaken S. de Leeuw

Diaken S.de Leeuw

Telefoon: 06-15830194
Email: stefandl88@gmail.com

 

 
Diaken J.J. de Dreu

Diaken J.J. de Dreu

Email: dedreu@kliksafe.nl

 

 

Giften voor de diaconie kunnen overgmaakt worden op:

NL89 RABO 01239.60.282
t.n.v. Diaconie Herst. Herv. Gem. Kruiningen

  • © hersteld hervormde kerk 2019