Meer over Contact

Contact

Hersteld Hervormde Gemeente Kruiningen

Clercqswegje 12

4416 BN, KRUININGEN

Tel: 0113-382921

Koster / Beheerder / Zaalreservering

Ko Jansen

Functie: Koster
Telefoon: 0113-382921
Email: koster@hhgkruiningen.nl

Aart en Cathrien Marteijn

Functie: Beheerder / Beheerster
Email: beheerder@hhgkruiningen.nl

Jaap Zweemer

Functie: Zaalreservering
Email: jaapzweemer@gmail.com

Predikant

Dominee J.R. van Vugt

Dominee J.R. van Vugt

Functie: Dominee
Telefoon: 0113-269226
Email: dominee@hhgkruiningen.nl

Scriba

Ouderling E.  Verhelst

Ouderling E. Verhelst

Functie: Scriba
Telefoon: 06-23355274
Email: scriba@hhgkruiningen.nl

Secretariële ondersteuning kerkenraad

Jolanda Smal

Jolanda Smal

Functie: Secretariële ondersteuning kerkenraad
Email: secretariaatkerkenraad@hhgkruiningen.nl

Kerkvoogdij

Leen Van Zweden

Leen Van Zweden

Functie: Secretaris
Email: secretariskvd@hhgkruiningen.nl

Secretariële ondersteuning kerkvoogdij

Anke Kleinjan

Anke Kleinjan

Functie: Secretariële ondersteuning kerkvoogdij
Email: secretariaatkvd@hhgkruiningen.nl

Vertrouwenspersoon

L. de Wolf - van Pelt

L. de Wolf - van Pelt

Functie: Vertrouwenspersoon
Telefoon: 06-19536419
Email: vertrouwenspersoon@hhgkruiningen.nl

Activiteitencomité

Leen van Zweden

Leen van Zweden

Functie: Voorzitter

Renate Sinke

Renate Sinke

Functie: Penningmeester
Email: penningmeesteractcom@hhgkruiningen.nl

Astrid Sinke

Astrid Sinke

Functie: Secretaresse

Wouter Verhelst

Wouter Verhelst

Henk  Smal

Henk Smal

Jolanda Smal

Jolanda Smal

Functie: Secretariële ondersteuning kerkenraad
Email: secretariaatkerkenraad@hhgkruiningen.nl

Ichthuskerk

 

Bezoekadres Kruiningen:

Clercqswegje 12

4416 BN

Kruiningen

 

Postbus:

Postbus 13

4416 ZG

Kruiningen

 

Telefoonnummer Kerk:

0113-382921

Direct contact

 

Dominee: dominee@hhgkruiningen.nl

 

Scriba: scriba@hhgkruiningen.nl

 

Koster: koster@hhgkruiningen.nl

 

Webmaster: webmaster@hhgkruiningen.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2020