Dagelijks Woord

Meer over Contact

Contact

Hersteld Hervormde Gemeente Kruiningen

Clercqswegje 12

4416 BN, KRUININGEN

Tel: 0113-382921

Koster / Beheerder / Zaalreservering

Ko Jansen

Ko Jansen

Functie: Koster
Telefoon: 06-53419755
Email: koster@hhgkruiningen.nl

Aart en Cathrien Marteijn

Aart en Cathrien Marteijn

Functie: Beheerder / Beheerster
Email: beheerder@hhgkruiningen.nl

Jaap Zweemer

Jaap Zweemer

Functie: Zaalreservering
Email: jaapzweemer@gmail.com

Predikant

W.J.C. Van Blijderveen

W.J.C. Van Blijderveen

Functie: Dominee
Telefoon: 0113-269226
Email: dominee@hhgkruiningen.nl

Pastoraal werk

dominee A.  den Hartog jr.

dominee A. den Hartog jr.

Functie: Pastoraal werk
Telefoon: 06-83492530
Email: pastoraalmedewerker@hhgkruiningen.nl

Scriba

Bastiaan Groenendijk

Bastiaan Groenendijk

Functie: Scriba
Telefoon: 06-45252889
Email: scriba@hhgkruiningen.nl

Jeugdouderling

Frans Fieret

Frans Fieret

Functie: Diaken
Telefoon: 06-53699758
Email: f.fieret@hhgkruiningen.nl

Secretariële ondersteuning kerkenraad

Jolanda Smal

Jolanda Smal

Functie: Secretariële ondersteuning kerkenraad
Email: secretariaatkerkenraad@hhgkruiningen.nl

Kerkvoogdij

Henk  Smal

Henk Smal

Functie: Voorzitter Kerkvoogdij
Email: henk.smal@outlook.com

Alfred van den Berg

Alfred van den Berg

Functie: Secretaris Kerkvoogdij
Email: secretariskvd@hhgkruiningen.nl

Secretariële ondersteuning kerkvoogdij

Christa Slingerland

Christa Slingerland

Functie: Secretariële ondersteuning kerkvoogdij
Email: secretariaatkvd@hhgkruiningen.nl

Vertrouwenspersoon

L. de Wolf - van Pelt

L. de Wolf - van Pelt

Functie: Vertrouwenspersoon
Telefoon: 06-19536419
Email: vertrouwenspersoon@hhgkruiningen.nl

H.M.  van Dijke - Kuzee

H.M. van Dijke - Kuzee

Functie: Vertrouwenspersoon
Telefoon: 06-12915427
Email: vertrouwenspersoon@hhgkruiningen.nl

Ichthushulp

Fransisca van Blijderveen – van de Pol

Fransisca van Blijderveen – van de Pol

Telefoon: 0113- 269226 b.g.g 06-11060649
Email: ichthushulp@hhgkruiningen.nl

Jeannette Sinke van den Adel

Jeannette Sinke van den Adel

Telefoon: 06-22297769
Email: ichthushulp@hhgkruiningen.nl

Activiteitencomité

Arie Cromwijk

Arie Cromwijk

Functie: Voorzitter
Email: a.cromwijk@hhgkruiningen.nl

Kees Mouthaan

Kees Mouthaan

Functie: Penningmeester
Email: penningmeesteractcom@hhgkruiningen.nl

Astrid Sinke

Astrid Sinke

Functie: Secretaresse

Renate Sinke

Renate Sinke

Annelies Nieuwenhuijse

Annelies Nieuwenhuijse

Nick Brouwer

Nick Brouwer

Zendingscommissie

Huibert-Jan Zweemer

Huibert-Jan Zweemer

Functie: Voorzitter

Dhr.  J. HIRDES

Dhr. J. HIRDES

Functie: Penningmeester

Marco Houtman

Marco Houtman

Nelleke Lokerse

Nelleke Lokerse

Functie: Bestuurslid

JV15+

Frans Fieret

Frans Fieret

Functie: Diaken
Telefoon: 06-53699758
Email: f.fieret@hhgkruiningen.nl

Jeanine van de Wege

Jeanine van de Wege

Functie: Clubleiding
Email: j.v.d.wege@hhgkruiningen.nl

Sandrina van Koeveringe

Sandrina van Koeveringe

Functie: Clubleiding
Email: s.v.koeveringe@hhgkruiningen.nl

Jeugdclub

Ronald van Iwaarden

Ronald van Iwaarden

Functie: Clubleiding
Email: jeugd16-@hhgkruiningen.nl

Niels Sinke

Niels Sinke

Functie: Clubleiding

Mark Jansen

Mark Jansen

Functie: Clubleiding

Mirthe de Heer

Mirthe de Heer

Functie: Clubleiding

Kinderclub

Adriëlle Sinke

Adriëlle Sinke

Functie: Clubleiding onderbouw (groep 0/1/2)
Telefoon: 06-29825617
Email: kinderclub@hhgkruiningen.nl

Jessica Sandee

Jessica Sandee

Functie: Clubleiding onderbouw (groep 0/1/2)

Marjolein  Maas

Marjolein Maas

Functie: Clubleiding onderbouw (groep 0/1/2)

Angelie Walhout

Angelie Walhout

Functie: Clubleiding middenbouw (groep 3/4/5)
Telefoon: 06-13497096
Email: kinderclub@hhgkruiningen.nl

Leanne Weststrate

Leanne Weststrate

Functie: Clubleiding middenbouw (groep 3/4/5)

Anne-Ruth Both

Anne-Ruth Both

Functie: Clubleiding bovenbouw (groep 6/7/8)
Telefoon: 06-51447000
Email: kinderclub@hhgkruiningen.nl

Anthony Molenaar

Anthony Molenaar

Functie: Clubleiding bovenbouw (groep 6/7/8)

Josien Sinke

Josien Sinke

Functie: Clubleiding bovenbouw (groep 6/7/8)

Ichthuskerk

 

Bezoekadres Kruiningen:

Clercqswegje 12

4416 BN

Kruiningen

 

Postbus:

Postbus 13

4416 ZG

Kruiningen

 

Telefoonnummer Kerk:

0113-382921

Direct contact

 

Dominee: dominee@hhgkruiningen.nl

 

Scriba: scriba@hhgkruiningen.nl

 

Koster: koster@hhgkruiningen.nl

 

Webmaster: webmaster@hhgkruiningen.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2024