Dagelijks Woord

Diaconiecollecte bestemd Stichting Steunfonds Hoornbeeck College

21 december 2025

Doel diaconiecollecte

De diaconiecollecte die D.V. zondag 21 december gehouden wordt is bestemd voor Stichting Steunfonds Hoornbeeck College.
De Stichting Steunfonds Hoornbeeck College (SSHC) ondersteunt studenten van het Hoornbeeck College die te maken hebben met hoge reiskosten.
Omdat reformatorisch mbo‑onderwijs niet overal in Nederland beschikbaar is, moeten sommige studenten ver reizen.
Voor gezinnen met een lager inkomen kunnen deze kosten te zwaar worden.
De SSHC helpt door financiële bijdragen te geven aan studenten voor wie de reiskosten een belemmering vormen om naar het Hoornbeeck College te gaan of te blijven gaan.
Op deze manier zorgt de stichting ervoor dat iedereen die bewust voor reformatorisch onderwijs kiest, dit ook kan blijven volgen, ongeacht de financiële situatie thuis.
Wij bevelen deze collecte van harte bij u aan!

  • © hersteld hervormde kerk 2025